Firmamız HAKKINDA

 Aug 13th

Sayın Müsterilerimiz Degerli Müşterilerimiz 15.08.2019 tarihi itibari ile sirketimiz tamamen kapanmış olcaktır müşterişlerimizin günü olması halinde kapandıkdan 15.08.2019 tarihinden sonraki günleri hesaplanıp geri iadeleri destek talebiyle bildirilen banka hesaplarına yapılcaktır lütfen suanlık bu konu hakkında destek ... Devamını Oku »

VM #4 Makina BAKIM

 Jun 16th

Merhaba Sayin

Musterilerimiz; VM #4 Makinasinda ram yetersizligi tespit edildigi icin an itibariyle bütün sunucular durdurulmus olup ram eklemesi yapilmaktadir.

 

SAYGILARIMIZLA

GLOBALSUNUCUM

 

 

 

BAYRAM MESAJI

 Jun 3rd

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.. Devamını Oku »

OYUNVDS HAKKINDA

 May 27th

Degerli Müsterilerimiz;26.05.2019 - 27.05.2019 Tarihinde alinan hizmetler 28.05.2019 Aksam Saat 00:00'a kadar kurulumu yapilmis olcaktir. Neden Bekliyoruz?: Ilk olarak sunu belirtmek isterizki tarafimiza stoklar gecikmeli ulasti bu nedenle biraz buradan bekleme aldik. Neden Bekliyoruz2?: Artik otomasyon sistemine geciyoruz gerekdiginde ... Devamını Oku »

Oyun VDS Hizmet Fiyati Hakkinda

 May 19th

Merhaba Sayin Müsterilerimiz;

Sirketimize yansiyan trafik kotalari olsun, devamli hat sirketleri tarafindan devamli yükseltilen faturalar nedeniyle OYUN VDS hizmetimiz yeni fiyatlar yansitilmistir, bu yansitilma bütün Oyun VDS Hizmeti müsterilerimize yansayacaktir.

 

SAYGILARIMIZLA

Vmware #3 MAKINAMIZDA RAM YÜKSELTMESI

 May 14th

Merhaba Degerli Müsterilerimiz;

Vmware #3 Makinamizdaki ram yetersizligi gözlemlemis olup an itibariyle makinaya yeni ram takilmasi icin islem baslatilmistir, bu islem yaklasik 30 dakika icinde sonuclancak olup sunucular tekrar aktif konuma getirilcektir.

 

KESINTI ICIN ÖZÜR DILERIZ.

 

SAYGILARIMIZLA

YENI PANEL HAK. BILGILENDIRME

 Jun 20th

Merhaba Sayin Musterilerimiz;Yeni Panelimizin cikmasiyla eski panelimizin hatalari nedeniyle, 15.07.2018 tarihine kadar eski panel müsterilerimizden ricamiz ödemeniz geldiginde lütfen yeni panelimiz https://musteri.globalsunucum.com/ dan satin aliniz, 15.07.2018 den sonraki günleri olan müsterilerimizin bizimle iletisim kurmasi KESINLIKLE ... Devamını Oku »

BILGILENDIRME

 Mar 23rd

Merhaba Sayin Müsterilerimiz;GlobalSunucum Sunucu Hizmetleri olarak tamamen yenilige gitcegimizi bundan bir kac ay önce duyurmustuk bu yeniliklerin calismalari baslamis olup hizla devam etmekdedir, yenilenen sistemlerimiz alt kisimda yer almakdadir.Yenilikler----------------CSGO YENI PANEL (Kisa Süre icinde Aktif olcaktir)Diger Oyun Satislari ... Devamını Oku »

Full Mod Cıktı

 Aug 25th

Merhaba Sayın Müşterilerimiz;Globalsunucum olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için FULL MOD cıkarmış bulunuyoruz bu Mod neler icerdigini alt kisimda görebilirsiniz.Mod Icerigi: Multi 1v1 - Pro Public -Gungame -Bhop - Saklambac  -MadmaxKurulum 1: Öncelikle Sunucunuzu durdurunuz, daha sonra Eklentiler kısmından Full Mod ... Devamını Oku »